Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Tomasz Zubilewicz przedstawił prognozę pogody na niedzielę.

Co robić, gdy dziecko nie śpi w nocy?

Usypianie dzieci jest zmorą dla wielu rodziców. O tym co robić, gdy nasz maluch nie chce usnąć, w dzisiejszym programie rozmawiały Katarzyna Burzyńska-Sychowicz oraz psychiatra dziecięcy Magda Kaczor. Jakie są metody, by nasze pociechy poszły spać w odpowiednim czasie?

Kiełbasa na różne sposoby

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przedstawił swoje propozycje na przygotowanie pysznych dań z kiełbasy. Jak przygotować zapiekankę z puree ziemniaczanego?

Pierwsi finaliści „Mam Talent!”

Wczoraj odbył się pierwszy półfinałowy odcinek 12. edycji programu „Mam talent!”. Dzisiaj w programie gośćmi byli pierwsi finaliści talent show. Wokalistka Ana Andrzejewska oraz akrobaci Marysia Gawlik i Julian Waglewski opowiedzieli o tym, jakie emocje im wczoraj towarzyszyły.

Chłopiec kruchy jak lód

Kubuś jest jedynym dzieckiem w Polsce, które cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Oznacza to, że jego ciało jest bardzo kruche i każdy ruch czy dotyk może mu zrobić krzywdę. Jego rehabilitantem jest Dawid Goszczycki, który niedawno wygrał czterdzieści tysięcy w programie „Milionerzy”, a całą kwotę chciał przeznaczyć na pomoc chłopcu. Wraz ze swoja rodziną opowiedzieli relacjach z Kubą i jego rodzicami.