Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Najnowszy film Agnieszki Holland wchodzi na wielkie ekran. „Obywatel Jones” na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni został uhonorowany główną nagrodą, czyli Złotym Lwem. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Anna Wendzikowska rozmawiała z odtwórcą głównej roli Jamsem Nortonem. O czym opowiada fabuła?

Premiera „Aidy” już dziś

Dzisiaj wieczorem w teatrze muzycznym Roma, odbędzie się premiera musicalu „Aida”, do którego muzykę skomponował sam Elton John. Piotr Wojtasik postanowił więc porozmawiać z aktorami, grającymi dzisiaj pierwszoplanowe role. O czym opowiada sztuka?

Pieczarkowa kuchnia

W dzisiejszej kuchni Marieta Marecka przygotowała dania z pieczarkami. Zaproponowała inną wersję pasztecików, w formie dużego placka.

25 lat na scenie

Anita Lipnicka już od 25 tworzy muzykę, zdobywając serca fanów. Jej piosenki zna chyba każdy. Jak rozpoczęła się jej kariera? Z okazji ćwierćwiecza pracy artystycznej wokalistka wydała album ze swoimi największymi hitami, zaśpiewanymi na nowo. O swoim muzycznym życiu opowiedziała w programie „Dzień Dobry TVN”. Jak się zmieniła?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na weekend.

Sukces polskich lekarzy i nowe życie Rafała

We wrześniu tego roku lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu przeszczepili pacjentowi choremu na mukowiscydozę wątrobę i płuca. To była pierwsza taka operacja w Polsce. Od tego czasu Rafał Kowalczuk wraz ze swoją rodziną, będzie obchodził urodziny dwa razu w roku. W „Dzień Dobry TVN” dr hab. n. med. Marek Ochman i dr med. Tomasz Stącel opowiedzieli o tej niecodziennej operacji.