Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” bracia Matteo i Marco Brunetti, którzy mają polsko-włoskie korzenie. Dlaczego zdecydowali się przeprowadzić do Polski i co ich tu urzekło? Opowiedzieli również o biżuterii, którą wspólnie projektują.

Piotr Trojan kulturystą

Piotr Trojan jest aktorem, który debiutuje jako reżyser. W swoim filmie „Synthol” zagra również główną rolę – kulturysty. W rozmowie z Kingą Burzyńską aktorzy opowiedzieli o pracy na planie. Skąd pomysł na taką historię?

Recykling w kuchni

W kuchni programu Piotr Kucharski pokazał kilka przepisów na zużycie produktów, które już od kilku dni zalegają nam w lodówce. Jak przygotować zapiekaną caponatę i zapiekankę chłopską?

Z miłości do motocykli

Pasjonaci motocykli mówią, że jazda na dwóch kołach dale im poczucie wolności. Do tych osób należy również Filip Chajzer, który postanowił odwiedzić Agatę Roman, tworzącą motocyklowe dzieła sztuki.

Chłopak z blokowiska

Sebastian Fabijański niedawno dał się swoim fanom poznać z innej strony – świeżo upieczonego ojca, malarza, a także rapera. Dziś w studiu opowiedział o swojej płycie „Prymityw”.