Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się do Żagania, odwiedzić pana Zdzisława Kondratowicza, którego pasją jest kolekcjonowanie kaktusów. W swoim zbiorze ma ich już dwieście tysięcy. Jak je pielęgnować? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na weekend.

Bezpieczne drogi w Jaworznie

W ubiegłym tygodniu całą Polską wstrząsnął śmiertelny wypadek, który wydarzył się w Warszawie. Mężczyzna jadący z prędkością stu pięćdziesięciu kilometrów na godzinę, śmiertelnie potrącił na pasach mężczyznę spacerującego ze swoją rodziną. Takie tragiczne wypadki niestety są codziennością. Jednak w Jaworznie od jedenastu miesięcy nie było śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego. Jak miasto poprawiło bezpieczeństwo na ulicach? W studiu na ten temat mówił również dziennikarz Adam Grzeszak. Czy wyższy wymiar kar dla kierowców jest rozwiązaniem?

Mikołaj Rey na tropie grzybów

Mikołaj Rey odwiedził Dolinę Loary, gdzie od wielu pokoleń rodzina Juliena Delalande uprawia grzyby w dawnych kamieniołomach. Jakie odmiany rosną na podziemnych plantacjach? Dlaczego wybrali tak zadziwiające miejsce?

Pomysły na pieczarki

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Marieta Marecka postanowiła odczarować pieczarki i pokazać, jakie pyszne dania możemy z nich przygotować. Czy można je jeść na surowo?

Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep nerki

Dziś obchodzony jest Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. W studiu programu Przemysław Saleta wraz z córką Nicole, opowiedzieli o trudnej codzienności w oczekiwaniu na dawcę. Córka boksera czeka na trzeci już przeszczep nerki.