Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Miłosz Krawczyk jest konstruktorem wyjątkowego wózka inwalidzkiego. Po wypadku samochodowym, który pozbawił go czucia w nogach postanowił stworzyć własny wózek dostosowany do swoich potrzeb. Jak wpadł na pomysł jego stworzenia?

Pas ratunkowy do pływania. Jak działa?

Wynalazca Artur Kamiński stworzył pas ratunkowy do pływania. W jaki sposób może on uratować życie? O swoim projekcie opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

„Magnezja”, czyli powrót do polskiego westernu

"Magnezja" to najnowszy film Maćka Bochniaka, reżysera między innymi "Disco Polo". To gangsterski kryminał z elementami westernu i sporą dawką czarnego humoru. Kinga Burzyńska odwiedziła plan filmu, żeby dowiedzieć się o czym dokładnie bpas ędzie opowiadał. W jaką postać wcieli się Maja Ostaszewska?

Jesienna kuchnia Andrzeja Polana

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował gruszki jesienne w maślance. Jakie dodatki wybrał? – Troszkę listków werbeny do tego dołożymy – wyjaśnił.

Ukryte pragnienia Honoraty Skarbek

Honorata Skarbek odwiedziła studio „Dzień Dobry TVN”, żeby odpowiedzieć na pytania fanów. O co najczęściej pytali wokalistkę? Opowiedziała ona również o swojej karierze i planach na przyszłość.