Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Szkoła rodzenia to dobre przygotowanie do jednego z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych momentów w życiu. Jak się okazuje, jest to również dobre miejsce, by poznać inne kobiety, które będą wsparciem dla przyszłej mamy, przechodzące dokładnie przez to samo. Dlaczego takie relacje są tak ważne? W studiu „Dzień Dobry TVN” Iza Sztanderda i Dagmara Hicks rozmawiały o tym, czemu pierwszy rok życia dziecka jest najtrudniejszy. O czym nie piszą w poradnikach dla rodziców?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dzisiejszy słoneczny dzień. A co nas czeka w nadchodzący weekend?

Kuchnia Andrzeja Polana

W dzisiejszej kuchni Andrzej Polan pokazał, jak przygotować pięknie wyglądające, jesienne danie. Zdradził przepis na ryżową sałatkę z dynią, śliwką i pasternakiem. A jaki jest przepis na faszerowanego kalafiora? Jakich składników użyć do przygotowania farszu?

Koniec z powiększaniem ust u kosmetyczki

W przyszłym roku wchodzi prawo mówiące o tym, że zabiegi medycyny estetycznej będą mogły być wykonywane jedynie przez lekarzy. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na takie upiększanie, jednak przez znaczną różnicę w cenie, wybierają kosmetyczki bez wykształcenia medycznego. Na jakie niebezpieczeństwo się narażają?