Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Niejeden rodzic głowi się, jak ubrać dziecko na jesienny spacer. W studiu "Dzień Dobry TVN" stylistka Ewelina Rydzyńska zaprezentowała stylizacje, w których maluch będzie czuł się ciepło i komfortowo, a przy tym będzie modnie wyglądał. - Zwracajmy uwagę przede wszystkim na to, z jakich surowców, tkanin, materiałów wykonane są ubrania dla naszych pociech. Czy one oddychają, czy odprowadzają wilgoć - powiedziała Rydzyńska. Jakie kurtki sprawdzą się najlepiej? Jakie jeszcze rady dała stylistka?

Jak prawidłowo się rozciągać?

Ból stawów jest jedną z najczęściej występujących dolegliwości. Co zrobić, aby zmniejszyć ból? W dzisiejszym programie Agata Dąbrowska-Paluch i Bartek Paluch wyjaśnili, jak dzięki ćwiczeniom zminimalizować dolegliwości. W czym pomoże nam tzw. ukłon japoński? Które mięśnie najlepiej wzmacniać?

Tania i zdrowa kuchnia

Grochówka to absolutny hit kuchni polowej. W studiu „Dzień Dobry TVN” swoje tanie i rozgrzewające dania przygotował dziś Jakub Kasprzak. Co jeszcze podał? Jaki miał sposób na bigos?

Gotowy i zwarty - skocz na gokarty!

Bartek Jędrzejak prosto z bolidu Formuły 1 przedstawił prognozę pogody na dziś. Prezenter w dzisiejszym programie miał również okazję spróbować swoich sił w kartingu. Jak mu poszło?

Przełomowy wynalazek Polek - sztuczna kość

FlexiOss to nowoczesny preparat implantacyjny III generacji. Jak przełomowy wynalazek lubelskich naukowców odmieni ortopedię? O tym, które części szkieletu będzie można zastąpić sztuczną kością, opowiedział dziś nasz ekspert ds. nowych technologii. - Lekarz, w zależności od tego, o jakim ubytku mówimy, zamawia odpowiednią strukturę sztucznej kości. Ona przybiera formę plasteliny. Jest formowana skalpelem do ubytku kostnego, a następnie zrasta się razem z kością - wytłumaczył Maciej Kawecki. Jak powstała sztuczna kość?