Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie jak zwykle wyjątkowi goście i interesujące tematy. Korzystając z okazji, prowadzący przedstawili najciekawsze doniesienia ze stolicy. Jaka wystawa w tym roku czeka na nas w Królewskim Ogrodzie Światła? Jak zakończył się najbardziej industrialny bieg w Polsce?

Komentujcie i bawcie się razem z nami

Robert Stockinger czekał dziś na komentarze od widzów „Dzień Dobry TVN”. Jakimi spostrzeżeniami podzielili się z dziennikarzem na naszym Facebooku? Jaka dieta najlepiej sprawdzi się na poprawę humoru?

Gotowy i zwarty - skocz na gokarty!

Wizyta na torze gokartowym to gwarancja atrakcyjnie spędzonego czasu i ogromna dawka adrenaliny. Dziś swoje siły w kartingu przetestował Bartek Jędrzejak. Jakie dyscypliny najlepiej sprawdzą się dla dzieci z nadpobudliwością? Jakie warunki atmosferyczne na najbliższe dni zapowiedział prezenter pogody?

Wielkie święto polskiej mody!

„Party Fashion Night” to jedno z najważniejszych modowych wydarzeń. Event przyciągnął wielu celebrytów i ludzi świata mody. Nie mogło również zabraknąć naszego dziennikarza Mateusza Hładkiego z kamerą „Dzień Dobry TVN”. - Ja uwielbiam modę i lubię eksperymentować, więc dobrze dogaduję się z projektantami. Chętnie zgadzam się, by zrobić więcej, odważniej i mocniej - powiedziała Margaret. Jaką suknię założyła Monika Olejnik? Czy wypada pokazać się w tej samej kreacji kilka razy?

Najświeższe newsy z życia gwiazd

Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki przedstawił najnowsze informacje ze świata gwiazd. Dziennikarz  opowiedział między innymi o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego oraz zaprezentował swoje rozmowy przeprowadzone z celebrytami w trakcie imprezy „Party Fashion Night”. Jak na studiach w Warszawie odnalazła się Oliwia Bieniuk? Co ze zdrowiem Karoliny Pisarek?