Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Poprawiać dzieci i po dzieciach? Ten dylemat spróbowała rozstrzygnąć psycholog i psychoterapeutka Dorota Maciejec. Doradzała także, jak zachęcić dziecko do sprzątania i nie zniechęcać do prac domowych. Jak nauczyć dziecko samodzielności? – My musimy pamiętać o tym, żeby nie stawiać zbyt wysoko poprzeczki dzieciom – powiedziała Dorota Maciejec.

Odpicowane mieszkanie – królestwo pasteli i stylu angielskiego

Dom Agnieszki i Marcina Miłoszewski ma około 125 metrów kwadratowych. Został urządzony w angielskim stylu, a we wnętrzach dominują kolory pastelowe, głównie róż i błękit. – To jest taki fajny angielski styl, który lubię. Zakochałam się w tym stylu, jak byliśmy w Anglii, mieszkaliśmy tam 11 lat – powiedziała Agnieszka. Właściciele pokazali salon połączony z kuchnią, bawialnię oraz sypialnię.

Jesień do dobra pora na zabiegi kwasem

Po lecie nasza cera wymaga specjalnej pielęgnacji. Jakim zabiegom najlepiej poddać się jesienią? – To jest idealny moment na zabiegi z kwasami ze względu na to, że możemy się złuszczać bezpiecznie, bez ryzyka nasłonecznienia – powiedziała kosmetolog Anna Olejniczka-Łaska. Jak wygląda taki zabieg? Czy można wykonywać go samodzielnie  w domu, czy lepiej oddać się w ręce profesjonalistów?

Uprawa olbrzymów

–  Osiągnąłem pięć rekordów Polski. Moim najważniejszym osiągnięciem jest kabaczek, który ważył 50 kg – zdradził Tomasz Wodziński, hodowca warzyw gigantów i rekordzista Polski w uprawie kabaczka giganta. Jak hoduje się tak duże warzywa?