Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

W pierwszej połowie października chorowało prawie 230 tys. osób. Czy czeka nas jakaś epidemia? Jak uniknąć przeziębienia i grypy? – Nie ma lepszej ochrony przed grypą jak szczepienia – powiedział prof. Tadeusz Zielonka, który wyjaśnił, dlaczego warto zaszczepić się przeciwko grypie.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Park Mużakowski. Co jest w nim tak wyjątkowego? Z tego miejsca przedstawił także prognozę pogody.

Mały Alex potrzebuje 9 milionów, by żyć

Alex Jutrzenka ma zaledwie kilka miesięcy i choruje rdzeniowy zanik mięśni typu pierwszego. Jego rodzice, Magda i Paweł, rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na terapię genową, która jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i jest najdroższą terapią na świecie – jej koszt to 9 milionów złotych. Z czego wynika zawrotny koszt leczenia i jak możemy pomóc?

Rozpoczął się strajk włoski nauczycieli

Nauczyciele rozpoczęli dziś strajk włoski. Na czym on będzie polegał? Jakie są wady tej formy protestu? Co to oznacza dla uczniów i ich rodziców? O tym dyskutowali dziennikarka Justyna Suchecka oraz nauczyciel i publicysta Jan Wróbel.

„Latające kleszcze” – atakują!

Strzyżaki, czyli „latające kleszcze”, pojawiły się w polskich lasach. Czy to powód do obaw? – Strzyżak przekłuwa skórę, przekłuwa naczynie krwionośne i wypija krew – powiedział dr hab. Stanisław Knutelski. Czy ich ugryzienie może być groźne? – Zawsze po powrocie [z lasu] warto sprawdzić swoje ciało, czy przypadkiem nie mamy strzyżaka, no i czy nie mamy tego właściwego kleszcza – przestrzegał Michał Wieciech z Nadleśnictwa Niepołomice.

Pierwszy wywiad Pawła Małaszyńskiego i jego syna Jeremiego

Niedawno Paweł Małaszyński wypuścił teledysk do swojej nowej piosenki, w którym pojawił się jego syn. Teraz aktor udzielił pierwszego wywiadu razem z Jeremim. Jakim ojcem jest Małaszyński? Jak wygląda ich relacja? Czy Jeremi chciałby zostać aktorem?

Plotki z życia gwiazd

Mama Małgorzaty Sochy zadebiutowała na Instagramie. Syn Doroty Szelągowskiej skończył 18 lat. Mateusz Hładki sprawdził, co jeszcze słychać w świecie gwiazd.

Nowa płyta Małgorzaty Ostrowskiej

Małgorzata Ostrowska wraca z nową płytą „Na świecie nie ma pustych miejsc”. – Na pewno będzie inne brzmienie. Ale ja tak sobie myślę i wiem, że jest część fanów, która czekała na taką Ostrowską, taką bardziej sensualną, wrażliwą – zdradziła wokalistka. – Nosiłam w sobie tę płytę całe życie – dodała.