Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Szkoły bez świadectw z czerwonym paskiem byłyby lepsze? - Świadectwo z wyróżnieniem jest taką wisienką na torcie w gonitwie za ocenami – powiedział w „Dzień Dobry TVN” Marcin Stiburski, nauczyciel matematyki i fizyki w szkole podstawowej. – Wkręcamy sobie ten wyścig szczurów szkolny, który doprowadza do tego, że dzieci są przemęczone i nie wytrzymują presji – dodał. Jaką złożył petycję? Psycholog dr Aleksandra Piotrowska opowiedziała o tym, jak oceny szkolne wpływają na uczniów. Czy świadectwo z wyróżnieniem to dyskryminacja?

Oxfordzka przygoda zwyciężczyni „Projektu Lady”

Liubov Miruk to zwyciężczyni programu „Projekt Lady”. W Oxfordzie spotkała się z nią dziennikarka Anna Senkara. Jak wygląda jej dzień? Czy nadal imprezuje? – Przestałam imprezować, mogę wyjść na miasto, pozwiedzać – powiedziała. Co dał jej udział  programie?

Kulinarne skarby Portugalii

W kuchni programu Bartek Kieżun przygotowywał portugalskie potrawy. Jak zrobić sopę de tomate? Jaki jest przepis na polvo a lagareiro?

Ostatni rybacy w Sopocie

- Nie mam żadnego znajomego, który robiłby coś podobnego – powiedział rybak Rafał Tilsa. Dlaczego postanowił zająć się rybołówstwem? Rybak, ojciec Rafała Witold Tilsa opowiedział o historii rodzinnej związanej z łowieniem ryb. Jak wygląda wspólna praca ojca i syna? – To praca w skupieniu i ciszy, każdy wie, co ma robić – zaznaczył Witold Tilsa.

Jak przedłużać rzęsy, żeby uzyskać naturalny efekt?

Ekspertka stylizacji rzęs Zofia Jasińska pokazała, jak przedłużać rzęsy. Jaki był efekt końcowy? Jak dbać o sztuczne rzęsy?