Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Michał Pałubski, stand-uper i aktor kabaretowy, zachorował na raka jądra. Teraz w typowym dla siebie stylu apeluje do mężczyzn. – Michał bardzo sprytnie ogrywa tematy trudne na scenie. On najpierw buduje taką bardzo lekką atmosferę, wręcz kabaretową, rzuca żartami sytuacyjnymi. Po czym zadaje pytanie, czy publiczność gotowa jest na prawdziwy hardkor – powiedział Jakub Ćwiek, przyjaciel Michała, pisarz i stand-uper. Jaką rolę w chorobie i dochodzeniu do zdrowia ma poczucie humoru?

Michał Pałubski – komik w poważnej sprawie

Rak jądra to najczęstszy przypadek nowotworu wśród młodych mężczyzn do 40 roku życia. Jednak w 90% przypadków jest wyleczalna, jeżeli jest wykryta wcześnie. Michał Pałubski opowiedział o tym, jak została u niego zdiagnozowana choroba, jak wyglądało leczenie i jak teraz wygląda jego życie. Natomiast specjalista urolog dr Stefan W. Czarniecki obalił mity, które narosły wokół choroby. Lekarz wyjaśnił także, jak wygląda profilaktyka i zachęcił mężczyzn do samobadania jąder.

Jesienne porządki w ogrodzie Andrzeja Piasecznego

– Niejedna piosenka powstała w tym ogrodzie. To jest takie moje miejsce na ziemi – powiedział Andrzej Piaseczny. Jak wygląda ogród muzyka? Jakie błędy popełnił podczas projektowania?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przestawił prognozę pogody na dziś.

Maja Popielarska vs Wiesiek Skiba w pojedynku na karmniki dla ptaków

Jak zrobić karmnik dla ptaków? Pomysły na kilka różnych zaprezentowali Maja Popielarska i Wiesiek Skiba. Czy można wykorzystać jakieś rzeczy, które każdy z nas ma już w domu? Czym dokarmiać ptaki?