Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Christina Koch i Jessica Meir są pierwszymi kobietami w historii, które przeprowadziły kosmiczny spacer poza Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Poza ISS spędziły 7 godzin i 17 minut, a w tym czasie wymieniły uszkodzony regulator mocy i poczyniły przygotowania pod przyszłe spacery kosmiczne. Jak wspominają to wydarzenie?

Jak uzyskać dofinansowanie na wymianę pieca?

„Czyste powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Jak złożyć wniosek i ile pieniędzy można dostać na wymianę starego pieca? Do kiedy mamy czas na wymianę? W „Dzień Dobry TVN” o smogu i programie „Czyste Powietrze” opowiedzieli Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego i Anna Domagała, która otrzymała dofinansowanie.

Monika Pasternak - Mistrzyni Świata Fitness Figure

Miniony weekend był bardzo udany dla Moniki Pasternak - zawodniczki Fitness Figure. Zdobyła Mistrzostwo Świata Fitness Figure, została Miss World zawodów i zajęła drugie miejsce w zawodach dla profesjonalistów. O swoich wrażeniach z zawodów i ciężkiej pracy opowiedziała w studiu programu.

Jakiej muzyki lubią słuchać krowy?

Robert Stockinger wybrał się do Osieki pod Bydgoszczą, gdzie spotkał się z panem Marcinem, który swoim krowom puszcza muzykę. Jaki rodzaj muzyki zwierzęta preferują? Czy muzyka sprawia, że krowy czują się szczęśliwsze? -  Najbardziej podobają im się kolędy – zdradził.

Andrzej Piaseczny o swoim miejscu na ziemi

Bartek Jędrzejak odwiedził wiejską idyllę Andrzeja Piasecznego w Straweczynie. Wokalista opowiedział o swoim życiu z dala od zgiełku. – Nigdy nie pomyślałem, żeby się przeprowadzić w jakieś większe miejsce – wyjaśnił.

Gwiazdy na 30. urodzinach magazynu dla kobiet "Pani"

Niedawno magazyn „Pani” obchodził okrągłe 30. urodziny. Z tej okazji zorganizowane zostało przyjęcie, na którym pojawiło się grono gwiazd goszczących na przestrzeni lat na łamach czasopisma. Na wydarzeniu gościła również Agnieszka Jastrzębska. Porozmawiała ona z nimi o tym jubileuszu i ważnych rocznicach.

Newsy z życia gwiazd według Agnieszki Jastrzębskiej

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska podzieliła się najnowszymi newsami z życia gwiazd. Opowiedziała między innymi o #zielinachallenge Katarzyny Zielińskiej i tajemniczym partnerze Anji Rubik.