Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Polskie dzieła sztuki o rekordowych wartościach

Wojciech Fangor jest jednym z najbardziej docenianych polskich grafików. Jaką wartość mają jego dzieła? O najważniejszych obrazach artysty i ich wartości aukcyjnej opowiedziała prezes domu aukcyjnego Polswiss Art Iwona Buchner. Skąd na rynku pojawiły się ostatnio jego dzieła?

Włoskie inspiracje w kuchni

Szef Kuchni Nestor Grojewski tym razem wziął na warsztat włoskie przysmaki. Postanowił mu pomóc Mikołaj Rey. I tak postała kuchnia włosko-francuska. Panowie przygotowali krewetki owinięte podgardlem oraz tatar z łososia.

Z wizytą u Joanny Czech – kosmetyczki gwiazd

Joanna Czech jest kosmetyczką, która od 30 lat pracuje w Stanach Zjednoczonych. W ręce Polki oddają się takie gwiazdy jak Kate Winslet, Kim Kardashian, Uma Thurman, Cate Blanchett czy topmodelka Bella Hadid. Jak wygląda jej salon w Nowym Jorku? Specjalistka wspomniała Annie Senakrze o trudnych początkach w branży i swoich biznesowych planach. Dlaczego zdecydowała się na przeprowadzkę do USA?

Gwiazdy polskiej muzyki zagrają w rocznicę Powstania Wielkopolskiego
27 grudnia 2018 roku, w setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, odbędzie się w Poznaniu koncert muzyczny, na którym wystąpi plejada gwiazd. O wydarzeniu opowiedzieli prowadzący Grażyna Torbicka i Olivier Janiak oraz marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak. - Chcemy oprócz tych oficjalnych obchodów zaproponować też coś jeszcze, co będzie radością z wolności. Chcemy o tym powstaniu mówić Polakom - podkreślił marszałek.
James Norton jako Gareth Jones

James Norton to brytyjski aktor znany z ról w takich produkcjach, jak "Wojna i pokój" czy "Saga wikingów". Obecnie pracuje nad filmem "Gareth Jones" w reżyserii Agnieszki Holland. Jak układa się jego współpraca z polską reżyser? Aktor opowiedział o swojej pracy w Polsce i relacjach z Agnieszką Holland. Za co ceni sobie nasz kraj? - Polska ma ogromne dziedzictwo kulturowe, które napędza energią - wyjaśnił.

Julia Pietrucha wraca z nowym singlem

Po swoim muzycznym debiucie Julia Pietrucha zrobiła sobie przerwę. Co wydarzyło się w tym czasie w jej życiu? Aktorka i wokalistka opowiedziała o swoim nowym singlu, zmianach i macierzyństwie.  O czym opowiada teledysk do jej najnowszego utworu "Who knows"?