Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się na farmę dyń, aby w jesiennej scenerii opowiedzieć o pogodzie. Czy czeka jest szansa na cieplejsze dni?

Koronawirus. Jaki test wykonać?

Ponad 10 tys. nowych zakażeń koronawirusem potwierdzono w środę w Polsce. Pandemia przybiera na sile, dlatego coraz więcej osób zastanawia się lub będzie musiała wykonać test. Czy można zrobić go w domu? Jak przygotować się do pobrania? W „Dzień Dobry TVN” wyjaśniała to Ewelina Hallmann - diagnosta laboratoryjny z Krajowego Ośrodka ds. Grypy.

"Kreda wstydu" - oryginalna inicjatywa ekologiczna w Poznaniu

W Poznaniu rozpoczęto niezwykłą akcję ekologiczną. "Kreda wstydu" zwraca uwagę mieszkańców miasta na wyrzucane na ulice niedopałki papierosów. Dlaczego aktywiści je obrysowują, a nie zbierają? O tym opowiedziały poznanianki zaangażowane w akcje.

Jaki wpływ na samopoczucie ma aromaterapia?

Aromaterapia lub aromatoterapia – gałąź medycyny alternatywnej wykorzystująca olejki eteryczne i inne substancje zapachowe do korzystnego wpływania na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie. Jak dokładnie działa? O pachnących sposobach na złagodzenie stresu opowiedziała joginka Katarzyna Stryczniewicz.