Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Prowadzenie dużej firmy czy też bycie znaną osobistością, wiąże się z wieloma obowiązkami, które nie sposób samemu zapamiętać. Dlatego duża część takich osób decyduje się na zatrudnienie asystenta, który będzie czuwał nad zadaniami i planem dnia. Jak wygląda ta praca? W studiu „Dzień Dobry TVN” Sylwia Podolska, Agnieszka Korach oraz Lidia Gierczak opowiedziały o swoim zawodzie.

Jakie plusy niesie za sobą czytanie dzieciom?

W kawiarence programu Katarzyna Jaroszyńska rozmawiała z Sylwią Stano i Zofią Karaszewską o tym, jakie plusy niesie za sobą czytanie dzieciom. Dlaczego jest to tak ważne?

Jesienne potrawy według Tomasza Grabskiego

W dzisiejszym programie szef kuchni Tomasz Grabski przedstawił swoje propozycje na rozgrzewające, jesienne potrawy. Co przygotował?

Sztuka ruchu w modowej fotografii

Michał Gerlach jest młodym reżyserem ruchu. Jego pasja zaczęła się już w dzieciństwie, przez co później ukończył szkołę baletową, jednak jego głównym stylem tańca był break dance. Tancerz podróżował po wielu krajach, gdzie spotykał się z lokalnymi tancerzami, poszerzając swoje zainteresowania i wiedzę. Dziś pracuje głównie podczas sesji zdjęciowych w modowej fotografii, współpracując z pozującymi modelkami.

Dawid Woliński i Olga Kleczkowska w Moskwie

Dziś wieczorem kolejny już odcinek najnowszej edycji „Top Model”. W studiu programu Dawid Woliński opowiedział o swojej podróży z jedną z uczestniczek na premierę filmu „Czarownica 2”. Czego możemy się spodziewać?