Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Izabela Trojanowska od 40 lat jest obecna na scenie, w tym roku świętowała 65. urodziny. Ikona polskiej muzyki, dzięki której w szarych czasach PRL-u publiczność poczuła powiew kolorowego, zachodniego świata. Piosenkarka zrewolucjonizowała sceniczne stroje i wprowadziła nowe trendy w życie codzienne. O swoim obecnym życiu i planach na przyszłość opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Na scenie wykonała również utwór „Wszystko czego dziś chcę”.

Iwo Dymitrowski i jego wielkie sportowe marzenie

8-letni Iwo Dymitrowski z Wolsztyna od trzech lat biega. Poza sportem nie widzi świata. Nawet sam ustala sobie plan treningowy - chce być mistrzem świata. Podobnie jak Jerzy Górski, który jest dla niego wzorem. Sportowcy spotkali się na bieżni. Ile razy w tygodniu biegają?

Wiktoria Wojnarowska i Jan Wasilewski – młodzi na mistrzowskim parkiecie

Mają na swoim koncie kilkadziesiąt turniejów tanecznych, a w ich pokojach zaczyna brakować miejsca na puchary. Wiktoria Wojnarowska i Janek Wasilewski od trzech lat tworzą taneczną parę i odnoszą spektakularne sukcesy. Są mistrzami Polski Dzieci i Juniorów Federacji Tańca Sportowego 2019

Paprykarz w kuchni Sebastiana Olmy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotował swój autorski paprykarz.