Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Amerykańscy żołnierze zachwycili się hitem Golec Orkiestry „Ściernisko”, a filmik z ich występem obiegł Internet! Jak im poszło?

Cud w Wadowicach?

Czy z pomnika św. Jana Pawła II trysnęło cudowne źródełko? Okazało się, że fontanna przy pomniku została naprawiona. Co o całym zamieszaniu myślą mieszkańcy Wadowic?

Najpiękniejsza dziewczyna świata

Pochodząca z Rosji Alina Jakupowa robi zawrotną karierę w świecie modelingu i jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie. Jak zaczęła się jej kariera? Czy kariera modelki nie przeszkadza jej w edukacji? Czy mama ma jakieś obawy związane z obecnością córki w show biznesie?

Musisz mieć najpiękniejsze dziecko?

Czy obecność w świecie modelingu już od najmłodszych lat ma negatywnie wpływa na dziecko? Jak ono się czuje, kiedy wszyscy skupiają się na jego wyglądzie? Dlaczego rodzicom tak zależy na tym, by mieć najpiękniejsze dziecko? O tym opowiadała Marta Żysko-Pałuba, psycholog dziecięcy.

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały tydzień.

#WSTAWAJALICJA – niesamowita walka rodziców o dziecko

Alicja Mazurek od kilkunastu miesięcy jest śpiączce po wypadku samochodowym. Lekarze nie dawali jej żadnych szans na przeżycie, jednak rodzice nie poddali się i walczą o to, aby ich córka wróciła do zdrowia. Postanowili pomóc także innym ludziom, którzy przeżywają taki sam dramat,  i założyli specjalistyczny ośrodek. Jak przekuć wielką tragedię w wielkie dobro?

#WSTAWAJALICJA – niesamowita walka rodziców o dziecko

Agnieszka i Wojciech Mazurkowie, rodzice Alicji, opowiedzieli o tym, jak wyglądała praca nad budową specjalistycznego ośrodka. Ilu pacjentów będzie można leczyć jednocześnie i co wyjątkowego będzie oferował ten ośrodek? – Przeszliśmy przez różne ośrodki, a ponieważ ten powstał z potrzeby serca, z potrzeby ratowania własnego dziecka, chcemy stworzyć taką atmosferę miłości – powiedziała mama Alicji. Jak można pomóc państwu Mazurkom w realizacji celów?

Miss Świata wspiera fundację Omeny Mensah

Vanessa Ponce, Miss Świata 2018, i Milena Sadowska, Miss Polonia 2018, pojawiły się na balu charytatywnym, na którym zbierano pieniądze na rzecz fundacji Omeny Mensah. – Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, że jest z nami piękna Vanessa, że jest z nami Milena, która postanowiła zaprezentować ten projekt w grudniu na wyborach Miss Świata – powiedziała prezenterka pogody i założycielka fundacji.

Plotki z życia gwiazd

Anna Bosak w ten weekend wzięła ślub, na którym pojawił się jej brat – aktor Marcin Bosak z narzeczoną Maria Dębską. Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co jeszcze wydarzyło się w show-biznesie.

Gwiazdy na balu fundacji „Cała Polska czyta dzieciom”

Jakie gwiazdy pojawiły się na balu fundacji „Cała Polska czyta dzieciom”? Agnieszka Jastrzębska zapytała ich, jakie oni książki czytają swoim dzieciom. – Jeśli mogę się przydać tej idei czytania dzieciom, czytania książek w ogóle, to jest dla mnie wielka satysfakcja – wyznał Maciej Orłoś.