Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Co dzieci robią w sieci?

Statystyki są przerażające - dzieci spędzają coraz więcej czasu w Internecie. Rośnie również agresja słowna online. Co trzeci nastolatek przyznał się, że był jej ofiarą, a ponad 70 procent dzieci zna kogoś, kto był poniżany i ośmieszany. Jak z nienawiścią w Internecie poradziła sobie Helena Gruszczyńska? Dziewczyna opowiedziała swoją historię w „Dzień Dobry TVN”. W studiu specjalistka od cyberprzemocy Berenika Anders-Mosakowska wyjaśniła również, jakie są sposoby na walkę z hejtem w sieci. Co nastolatki umieszczają na portalach społecznościowych?

Alicja Zmysłowska – portrecistka psów

Alicja Zmysłowska jest wyjątkowym fotografem – zawodowo zajmuje się robieniem zdjęć psów. W Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej pracy i pasji. – Najważniejszym aspektem pracy z psami jest właśnie dobra relacja – wyjaśniła. Jakiej rasy pupile posiada?

Niesamowite triki, których możesz nauczyć swojego psa

Proces wychowania psa musi zostać wzbogacony o elementy szkolenia. Niektóre rasy, zwłaszcza dużych osobników, wymagają dodatkowej tresury z uwagi na skłonności do agresji i nieposłuszeństwa. Zabawki interaktywne dla psa stanowią doskonały pomysł na urozmaicenie treningu oraz pobudzenie inteligencji czworonoga. W jakie akcesoria warto zainwestować? Opowiedziała o tym trenerka Barbara Czuba.