Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Ma ponad 10 metrów długości i waży 7 ton. Porusza się na monstrualnych kołach z olbrzymim protektorem. Zawieszenie, które pieczołowicie pracuje pod spodem, pozwala pokonywać nawet bardzo okazałe przeszkody. Pomysłodawca i właściciel samochodu Przemysław Kołtun spotkał się z Robertem Stockingerem i opowiedział o swoim wynalazku.

Wojciech Mecwaldowski o życiu w skórze neurotyka

Wojciech Mecwaldowski wrócił do roli Stanisława Kosa w serialu "39 i pół tygodnia".  W „Dzień Dobry TVN” podzielił się wrażeniami z planu. - Improwizacja daje zupełnie inny wymiar pracy – wyjaśnił. Opowiedział również o swoich aktorskich planach na przyszłość.

Wielki sukces śląskich lekarzy – dwa przeszczepy za jednym razem

Po raz pierwszy w Polsce lekarze z dwóch śląskich szpitali – Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. A. Mielęckiego w Katowicach oraz Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu wykonali jednoczesny przeszczep wątroby i obu płuc u chorego na mukowiscydozę pacjenta. Transplantacje przeprowadził zespół w składzie: Robert Król, Maciej Urlik, Tomasz Stącel, Mirosław Nęcki i Marek Ochman. Katarzyna Olubińska odwiedziła szpital by sprawdzić jak dziś czuje się pacjent Rafał Kowalczuk.