Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

11-letni Samuel Mold to niezwykle utalentowany młody muzyk, których zachwycił swoją grą na karaibskich kotłach jurorów "Mam talent!". W „Dzień Dobry TVN” zaprezentował swoje umiejętności na scenie wraz z rodzicami Adamem i Agnieszką.

Dorota Gardias i góralska prognoza pogody

Dorota Gardias wybrała się na południe Polski, by na Polanie Głodówce spotkać się z góralami i dowiedzieć się, jak prognozują oni pogodę swoimi tradycyjnymi metodami. Czy złota polska jesień się utrzyma?

Jakie są zalety medytacji?

Medytacja to praktyka polegająca na osiągnięciu dobrostanu psychicznego, uczucia relaksu oraz odprężenia. Techniki medytacji stosowane są zarówno w celach relaksacyjnych i uspokajających, jak i w ramach samodoskonalenia lub terapii. Jakie są zalety wprowadzenia technik jogi i medytacji do szkół i przedszkoli? O medytacji w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała nauczycielka jogi Elżbieta Łuczak i jej wnuczka Zuzia Niecz.

Andrzej Polan i przepis na idealne zrazy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował idealne zrazy. Jak prawidłowo rozbić na nie mięso?

Mikołaj Rey na tropie polskiego octu jabłkowego

Mikołaj Rey wybrał się na Podlasie, żeby zobaczyć jak powstaje ocet jabłkowy. Właścicielka sadu w Zaściankach Marta Puchalska-Tupaj i wytwórca octu Łukasz Tupaj opowiedzieli o procesie jego wytwarzania. Ile czasu musi fermentować? W studiu programu Rey wyjaśnił również, jakie właściwości zdrowotne ma ocet.