Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Ewa Chodakowska od wielu lat inspiruje Polki. Trenerka nie tylko pomaga osiągnąć ich wymarzoną sylwetkę, ale również zmienia podejście do zdrowego stylu życia. - Chciałam zmienić życie drugiego człowieka i poprawić jego jakość. Trening ciała stał się narzędziem do wprowadzania zmian na wszystkie płaszczyzny. Osoby, z którymi rozmawiam odbierają to co mówię jako pewnik, ale to wszystko musi mieć potwierdzenie w nauce - wyznała Ewa. Aby móc jeszcze lepiej spełniać się w swojej życiowej roli trenerka postanowiła zapisać się na studia. Jak ocenia swoje pierwsze zajęcia z psychologii?

Sofi Tukker – duet, który wymyka się muzycznym ramom

Sofi Tukker to amerykański duet, który może poszczycić się dwukrotną nominacją do Grammy, rzeszą fanów na całym świecie i dziesiątkami milionów odsłon ich utworów w internecie. Tym razem promują swój ostatni album. Jak zaczęła się ich przygoda z muzyką? Czy przyczyniła się do tego kontuzja Tuckera? - Zachorowałem na początku studiów. W tracie jednego roku 7 miesięcy spędziłem w łóżku. Chciałem być produktywny, ale nie mogłem się ruszać. Dlatego oglądając filmiki uczyłem się, jak robić muzykę. Zakochałem się w tym, a później pojawiła się Sophie - zdradził Tucker Halpern. Co wpływa na różnorodność ich brzmienia? Jak wyglądały początki ich znajomości?

Czytamy wasze komentarze na naszym profilu na Facebooku

W dzisiejszym programie wróciliśmy do lat 90. Jakimi wspomnieniami podzielili się z nami widzowie „Dzień Dobry TVN”? W studiu przedstawiliśmy najciekawsze odpowiedzi.

Awaria prądu? Mam blackout box

Ryzyko długotrwałych przerw w dostawach energii elektrycznej jest coraz większe. Do właściwego przygotowania na wypadek blackoutu w dzisiejszym programie zachęcał nas Jakub Wiech, dziennikarz energetyczny. Jak skomponować swój blackout box? - Przede wszystkim pakujemy różne rodzaje baterii, latarkę, apteczkę, leki przeciwbólowe, scyzoryk, który również będzie mógł otworzyć konserwy - wymienił specjalista. Dlaczego powinniśmy spakować również cukierki? Na jakie jeszcze ważne przedmioty zwrócił uwagę Jakub?