Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skiba i Jacek Jędrzejak wybrali się z wizytą do swojego akademika. Co pamiętają ze studenckich lat? Jak powstał zespół Big Cyc? - Myślę, że ten czas to był jeden z najfajniejszych okresów mojego życia – wyjaśnił Jędrzejak. O swoich studenckich latach opowiedzieli również w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Jak przygotować chinkali?

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Levan Dumbowski zdradził tajniki kuchni gruzińskiej. Czym są chinkali i jak je przygotować? - To jest góralskie danie – wyjaśnił.

Elle Fanning o dorastaniu na planie filmowym

Na ekrany kin wszedł już film „Czarownica 2” z Angeliną Jolie w roli głównej. Jest to alternatywna wersja baśni o Śpiącej Królewnie. W postać księżniczki Aurory wcieliła się Elle Fanning. W rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedziała o powrocie na plan produkcji, swoim dzieciństwie przed kamerą i karierze aktorskiej.

Jak wyglądała praca testerek posiłków Hitlera?

Jak wyglądało życie dziewcząt, które testowały jedzenie Hitlera? Margot Wölk to jedyna testerka, która przeżyła wojnę. Dlaczego zdecydowała się opowiedzieć swoją historię dopiero po 67 latach? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała autorka książki „Przy stole z Hitlerem” Rosella Postorino.