Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Monika Małachowska i Andrzej Malkiewicz zaprezentowali szemierkę w japońskim stylu – kendo. Opowiedzieli oni także o tym, czym ten sport się charakteryzuje i jak zaczęła się ich przygoda z szermierką. Kto może uprawiać kendo?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias odwiedziła Koszalin, gdzie odbywa się bicie rekordu we wspólnym tańczeniu cha-chy. Z tego miejsca przedstawiła także prognozę pogody.

Czy nastolatki powinny się malować?

- Mój poranny make-up wygląda tak, że nakładam podkład, korektor, puder, bronzer, rozświetlacz, róż, pomadę do brwi, czasem cienie i tusz do rzęs. Całość zajmuje mi około 15 minut – wyznała 15-letnia Anna Tanzola. – Nie wyjdę z domu bez takich kosmetyków, jak tusz do rzęs i korektor – powiedziała 16-letnia Karina Szmit. Dlaczego coraz młodsze dziewczyny malują się? Skąd czerpią inspiracje?

Czy nastolatki powinny się malować?

Dlaczego nastolatki sięgają po kosmetyki i malują się bardzo intensywnie? Na to pytanie spróbowały odpowiedzieć: makijażystka Marta Gąska i dr Justyna Korzeniewska, psycholog dziecięcy. Jak rodzice mogą pomóc swoim nastoletnim dzieciom i jak powinni reagować na make-up? Jakie najczęstsze błędy makijażowe błędy popełniają młode dziewczyny?

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow przedstawiła najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

Do zobaczenia w Tbilisi

Katarzyna Pakosińska wyruszyła w podróż do Gruzji i pokazała najpiękniejsze zakątki Tbilisi. – Dla mnie Gruzja jest jak kobieta, czyli taki mix totalny. Jest dziko, niewyobrażalnie, szaleńczo. A z drugiej strony jest wdzięk, kultura, elegancja. Tuyaj się wszystko miesza – powiedziała Pakosińska. Jak dotrzeć do Gruzji? Co warto zobaczyć i gdzie zjeść?

Sekrety szefa kuchni gruzińskiej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” gotował Gruzin Levan Dumbowski. Co znalazło się w jego menu?