Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Blogerka kulinarna Marieta Marecka opowiedziała w kuchni „Dzień Dobry TVN”, jak zrobić kotlety warzywne.

Wrodzona miłość do zwierząt

Lekarze weterynarii Andrzej Fedaczyński oraz Radosław Fedaczyński opowiedzieli o swojej pasji do pomagania zwierzętom. – Wydawało mi, że ojciec ma moc Supermana, że on tylko dotknie tego kanarka i on od razu odżyje – powiedział Radosław Fedaczyński. Jak wygląda badanie sowy? Jak powstała ich klinika?

Pies, który wybudza dzieci ze śpiączki

Dogoterapeutka Alena Beszter opowiedziała o pracy z psem rasy flat coated retriever. Jak pomaga w wybudzaniu dzieci ze śpiączki? – Dostaje określone zadanie, np. ma wejść na łóżko, położyć się i przytulić do pacjentki, która leży na łóżku – powiedziała. – Jego zadaniem będzie wtulenie się i delikatne lizanie jej za uchem, a w tym samym czasie dziewczynka jest poddawana bolesnej rehabilitacji – dodała.

Amerykanie, którzy chcieli pogrążyć Wielką Brytanię

Jakie stosunki łączą Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone? Jaki wpływ na przyjaźń między państwami może mieć opuszczenie Wielkiej Brytanii przez księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle? Gościem programu był dziennikarz i publicysta Marek Ostrowski. Jakie zasady etykiety królewskiej były łamane na przestrzeni lat?