Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Szlachetna Paczka od zespołu Enej

Muzycy zespołu Enej w ramach akcji Szlachetna Paczka postanowili obdarować małą Sandrę skrzypcami. Do prezentu dorzucili swoją płytę z kolędami. - Mamy nadzieję, że te skrzypce przysłużą się do tego, że kiedyś razem zagramy na scenie - stwierdzili.

Weekend Cudów - finał 18. edycji Szlachetnej Paczki

Weekend Cudów odbywa się w ramach akcji Szlachetna Paczka. Jest to jeden weekend w grudniu, w którym darczyńcy przywożą gotowe paczki do magazynów, a stamtąd trafiają one do potrzebujących. Prezes Stowarzyszenia Wiosna Joanna Sadzik i aktor Tomasz Ciachorowski opowiedzieli o kulisach akcji. Jak można wspomóc Szlachetną Paczkę?

Włoskie inspiracje w kuchni

Szef kuchni Nestor Grojewski wziął na warsztat włoskie przysmaki. Tym razem zdradził swój przepis na spaghetti all'amatriciana. W czym tkwi jego sekret?

Po co nam szybszy internet?

Sieć 5G dotarła do Polski. Na razie do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie można już przetestować prawdziwą, w pełni funkcjonalną sieć piątej generacji w laboratorium #5G_LAB T-Mobile. O właściwościach i możliwościach, jakie daje tak nowoczesne rozwiązanie, opowiedział Rafał Federowicz.