Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Rola świadka na ślubie to jedno z bardziej odpowiedzialnych zadań. Muszą oni przede wszystkim być wsparciem dla pary młodej, a do ich obowiązków należy między innymi organizacja wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Ale jak zmieniała się ich rola na przestrzeni lat? O tym w „Dzień Dobry TVN” mówiła konsultantka ślubna Agnieszka Adamczak.

Słoneczna jesień w wiecznym mieście

Rzym przez wielu nazywany jest „wiecznym miastem”. Nawet późną jesienią zachwyca turystów i jest idealnym miejscem na weekendowy odpoczynek. Jakie atrakcje oferuje?

Czy zniesienie celibatu księży rozpocznie się od Ameryki Południowej?

W Watykanie odbywa się synod Amazoński, podczas którego poruszane są między innymi kwestie zniesienia celibatu i potrzeby wprowadzenie równouprawnienia kobiet w posługach kościelnych. W studiu „Dzień Dobry TVN” teolog Jarosław Makowski wyjaśnił, dlaczego na soborze watykańskim rozważa się kwestię viri probati, czyli wyświęcenia żonatych mężczyzn sprawdzonych w wierze. Co na to papież?

Wszystkie pasje Kasi Zawadzkiej

Piotr Wojtasik postanowił spotkać się ze znaną polską aktorką młodego pokolenia Kasią Zawadzką, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej życia prywatnego. Jedną z większych pasji aktorki jest jazda konna. Co jeszcze ją interesuje? W kawiarence „Dzień Dobry TVN” opowiedziała również o swojej kolejnej miłości – modzie.