Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Dość powszechna opinia o jedynakach to taka, że są samolubni, egoistyczni, roszczeniowi i rozpieszczeni przez rodziców. Czy to jednak prawda? – Liczne badania nie potwierdzają tezy, aby bycie jedynakiem skazywało dziecko na bycie samolubnym, egoistycznym, niepotrafiącym budować więzi – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Marta Nowak-Aksamit, psycholog. Skąd decyzja niektórych rodziców na posiadanie tylko jednego dziecka?

Czy dziecko powinno mieć rodzeństwo?

Jak wychować jedynaka? Rozmawiały o tym psycholog dziecięcy i mama jedynaka Monika Chrapińska-Krupa oraz blogerka i mama jedynaczki Aleksandra Radomska.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Ciuchy poszły w ruch – oto wasze stylizacje

Od pewnego czasu trwa akcja #CIUCHWRUCH zorganizowana przez „Dzień Dobry TVN”. – Ludzie przychodzili, zostawiali swoje rzeczy, a w zamian za to mogli wymieniać swoje ubrania na ubraniach, które znajdowali na wieszakach i wyszło z tego kilka fajnych stylizacji – powiedziała Ewelina Rydzyńska. Stylistka omówiła kilka stylizacji stworzonych dzięki tej akcji.

Kuchnia pyszna i tania jak barszcz

Andrzej Polan zdradził w kuchni programu przepis na barszcz biały z pulpetami. Jak zrobić zakwas do barszczu białego lub żurku?