Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Bartosz Grzegolec walczy z „tramwajowymi zombie”. Motorniczy nagrywa i publikuje w  sieci filmiki,  na których widać, jak piesi stwarzają sytuacje zagrażające życiu zarówno ich, jak i pasażerów. Z czego najczęściej wynikają takie sytuacje?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił szczegółową prognozę pogody dla naszego kraju. W którym regionie będzie słonecznie?

Miesiąc więzienia za śliwkę w czekoladzie

Roman Wawrzyniak podczas zakupów zjadł śliwkę w czekoladzie, której wartość wynosiła czterdzieści grosy. Nie zapłacił za nią, więc sklep zarzucił mu kradzież i zgłosił sprawę na policję. Sprawa została skierowana do sądu, gdzie mężczyzna usłyszał wyrok miesięcznego ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych. Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” rozmawiał z panem Romanem oraz jego prawnikiem.

Porozumienia w sprawie brexitu podpisane

W Brukseli zawarto porozumienie w sprawie brexitu. Rozwiązana została najtrudniejsza kwestia – granica irlandzka. Jakie konsekwencje dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii będą miały ostatnie ustalenia? W studiu programu tę kwestię wyjaśnił były korespondent BBC Maciej Czajkowski.

Kompromitujące zdjęcia w dokumentach

Każdy z nas, chociaż raz był niezadowolony z tego jak wyszedł na zdjęciu do dokumentów. Filip Chajzer postanowił porozmawiać z Warszawiakami i zobaczyć jakie fotografie kryją się w ich portfelach i czy choć w małym stopniu przypominają właścicieli.

Magdalena Lamparska – tam się wszystko zaczęło

Basia Pasek spotkała się z Magdaleną Lamparską w jej rodzinnym mieście – Słupsku. To tam zaczęły się jej marzenia o aktorstwie. Opowiedziała o tym, jakie wspomnienia wiążą się z tym miejscem.

Dzieciństwo gwiazd – wiesz, kto jest na zdjęciu?

Basia Pasek pokazała zdjęcia gwiazd z dzieciństwa. Czy bardzo się zmienili?