Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Jedenastoletnie akrobatki Julia Cebulla i Julia Dynak zdobyły srebrny medal podczas Mistrzostw Świata World Pole Sports Championships w Kanadzie. O swoim sukcesie dziewczynki opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”. Na czym dokładnie polega ich dyscyplina?

Jak wykonać High Intensity Interval Training?

Trening HIIT składa się z rozgrzewki, ćwiczeń o znacznej intensywności, aktywnego odpoczynku i ćwiczeń schładzających. Można go zrealizować zarówno w domu jak i na siłowni. O tajnikach tego typu treningu opowiedział w „Dzień Dobry TVN” Qczaj. Jak wyglądają przykładowe ćwiczenia?

Odpicowane mieszkanie – stary dom w nowoczesnej odsłonie

W kolejnym odcinku „Odpicowanego mieszkania” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Olę, Rafała i ich dwie córki. Rodzina mieszka w willi z 1913 roku. Jak urządzili jej wnętrza? - To, co nam się podoba to prawdziwe rzemiosło i materiały – wyjaśnił właściciel.

Ewa Mierzejewska o sposobach na stylową podłogę

Pierwszym trudnym wyborem, przed którym stajemy urządzając wnętrze jest decyzja, czym wyłożyć podłogę. Wykończona płytkami podłogowymi, kamieniem lub drewnem, nadaje charakter wnętrzu stając się tłem dla mebli i dekoracji. O wadach i zaletach poszczególnych materiałów opowiedziała w studiu programu Ewa Mierzejewska.