Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Tonsillektomia, czyli usunięcie migdałków podniebiennych, jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów laryngologicznych. U dzieci często chorujących na anginę może przynieść znaczącą poprawę. Mimo to wciąż pojawiają się wątpliwości, czy będące częścią układu immunologicznego migdałki powinny być usuwane. O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział laryngolog dr Michał Wątróbski.

Gołąbkowe szaleństwo Darii Ładochy

W kuchni Dzień Dobry TVN Daria Ładocha pokazała, jak krok po kroku przygotować idealne gołąbki – te klasyczne i bardziej niestandardowe. Co należy zrobić z kapustą zanim zaczniemy je formować? – Kapustę trzeba kupić taką, jaką ma się garnki, żeby sprawić liście – wyjaśniła.

Marta Gąska i akcja „Ciuch w ruch” w Białymstoku

Marta Gąska zainspirowana akcją „Ciuch w ruch” zorganizowała podobne wydarzenie w rodzinnym Białymstoku. Jak na ten pomysł zareagowały jej koleżanki? – Często zdarza się tak, że kupuję coś przez internet i nie trafiam w rozmiar – zdradziła jedna z nich.

Autorski przegląd prasy Jacka Pochłopienia

W studiu „Dzień Dobry TVN” Jacek Pochłopień podzielił się najnowszymi informacjami z polskiej prasy. Opowiedział między innymi o nowościach w sprawie frankowiczów, walce o prezydenturę i robotach przyszłości.