Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

16 października br. odbył się pod polskim sejmem protest "Jesień średniowiecza". Protestujące tam osoby nie zgadzają się z nowelizacją Kodeksu Karnego przygotowaną przez przez inicjatywę "Stop pedofilii". Autorzy przekonują, że celem tego projektu jest zapewnienie prawnej ochrony dzieci i młodzieży przed deprawacją seksualną i demoralizacją. Zdaniem opozycji ma to doprowadzić do zakazania prowadzenia edukacji seksualnej. Nowelizacja przewiduje wprowadzenie kary grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności za publicznie propagowanie lub pochwalanie podejmowania przez dzieci obcowania płciowego. Na ten temat rozmawiały w studiu programu edukatorka seksualna Patrycja Wonatowska, dyrektorka prywatnej szkoły podstawowej Monika Worch oraz mama dwójki dzieci Dagmara Maciuszko.

Pogoda na dziś

Maciej Dolega opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Kolejne wyroki w sprawie frankowiczów

Kolejne wyroki zapadają w sprawie kredytów we frankach. Co zmieniło się dla osób, które mają takie kredyty po wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i po kolejnych wyrokach? – Część frankowiczów może pomyśleć, że ich sytuacja jest dużo lepsza, a nie do końca tak jest – powiedział w „Dzień Dobry TVN” dr Maciej Kawecki, prawnik. – Konsekwencją unieważnienia umowy kredytowej jest to, że strony muszą sobie zwrócić w trybie natychmiastowym to, co sobie świadczyły – podkreślił. Co to oznacza?

„Ratowniku, dzięki Tobie moja córka żyje”

Monika Jaskólska to mama małej Diany, która trafiła na SOR w Kościerzynie. Gdyby nie pomoc ratownika medycznego Daniela Wyki, mogłoby dojść do tragedii. Co się wydarzyło? Jak czuje się teraz Diana?

Pogoda na dziś

Maciej Dolega opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Nie wyrzucaj – przerabiaj!

Agnieszka Wyrwał opowiedziała, jak można przeroić stare ubrania.

Joanna Horodyńska modelką w Paryżu

Joanna Horodyńska pojawiła się na wybiegu podczas paryskiego tygodnia mody. – Miałam wrażenie, że jestem w zupełnie innej rzeczywistości – zdradziła modelka i stylistka. Jak tam trafiła? Kogo miała okazję poznać?

Plotki ze świata show-biznesu

Mateusz Hładki opowiedział o tym, co wydarzyło się w show-biznesie. Czy to prawda, że syn Pawła Małaszyńskiego zagrał w jego teledysku? A kogo zagra Zoe Kravitz, córka Lennego Kravitza?