Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Banksterzy to dramat o frankowiczach. Reżyser Marcin Ziębiński opowiada w nim o ludziach, którzy wzięli kredyt we frankach. Jak pracowało się na planie produkcji? O tym opowiedzieli aktorzy wcielający się w główne role – Tomasz Karolak i Katarzyna Zawadzka.

Jesień na talerzu według Andrzeja Polana

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował swoje ulubione jesienne dania. Pokazał między innymi, jak zrobić chrupiący placek ziemniaczany z kiełbasą.

Bracia porzuceni przez matkę znaleźli nowy dom

Tą historią żyła cała Polska. W styczniu tego roku 25-latka porzuciła 4 dzieci. Oznajmiła, że nie może się nimi opiekować i chce je zostawić. Najmłodszy z chłopców miał ponad rok, najstarszy niespełna sześć lat. Ten apel usłyszała w mediach pewna rodzina. Paweł i Dominika zdecydowali się zaadoptować chłopców. O swoim nowym rodzinnym życiu i decyzji opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Radek i Małgorzata Domańscy o swoim rodzinnym domu dziecka

Radek i Małgorzata Domańscy prowadzą rodzinny dom dziecka. Pod ich dachem swój dom znalazła szóstka dzieci. Mają też trójkę biologicznych, już dorosłych dzieci. Dlaczego zdecydowali się stworzyć taką domową instytucję? O swoim nietypowym życiu opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.