Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Las zamknięty w szkle to propozycja dla miłośników natury zmęczonych miejskim życiem. W dzisiejszym programie Izabela Śnioch pokazała, jak samodzielnie stworzyć swój własny szklany ogród zamknięty w słoiku. Jakie artykuły będą nam potrzebne? Jakie rośliny możemy wykorzystać?

Obowiązki dziecka w domu

Rodzice coraz częściej wyręczają swoje dzieci w szkolnych pracach, ale również obowiązkach domowych. Jak to zmienić? Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog kliniczny Marta Bąkowska wyjaśniła, jak nauczyć dziecko samodzielności. - My po prostu wiele czynności robimy nie zastanawiając się nad tym, czego dziecko się uczy, co nowego dostaje od nas, ono samo musi skupić na tym uwagę - powiedziała specjalistka. Od czego zacząć zmiany?

Pogoda na dziś

„Dar Młodzieży” wrócił do Gdyni z ostatniego rejsu w tym roku. W dzisiejszym programie żaglowiec odwiedził Bartek Jędrzejak, gdzie miał okazję porozmawiać z jego kapitanem. Kto może udać się w rejs statkiem Uniwersytetu Morskiego? Korzystając z okazji, prezenter przedstawił prognozę pogody.

Hip hip kuraa

W kuchni „Dzień Dobry TVN” zagościł kurczak. Grzegorz Zawierucha pokazał swoje sposoby na ulubione mięso Polaków. Jak zamienił tradycyjny obiad w wyśmienitą ucztę? Jakie pomysły dla wegetarian zaproponował?

Czytamy wasze pytania i komentarze

Robert Stockinger w dzisiejszym programie przedstawił najciekawsze komentarze widzów „Dzień Dobry TVN” . Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasi obserwatorzy chętnie dzielili się również zdjęciami swoich pupili. Jakich fotografii w naszych social mediach było najwięcej?