Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Badania pokazują, że pandemia i społeczna izolacja miały ogromny wpływ na znaczący przyrost masy ciała wśród młodzieży. Niektóre z dzieci, w związku z niewielką aktywnością fizyczną i brakiem kontroli w kwestii odżywiania, przybrały nawet dwadzieścia kilogramów. O swoich początkach w odchudzaniu opowiedział nam dwunastolatek Marek Wolski.

Jak reagować na okrutne zachowania wśród dzieci?

Akceptacja przez rówieśników to niezwykle istotna kwestia dla dzieci i nastolatków. Niekiedy, by odnaleźć się w szkolnym środowisku, posuwają się do dręczenia i naśmiewania się z innych. Jak w takich sytuacjach reagować? Na ten temat rozmawialiśmy z dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” z Martą Żysko-Pałubą, psycholożką dziecięcą.

Podejdź no do płota!

Sylwia Osińska to artystka z Wielkopolski, której dzieła można podziwiać na całym terenie jej rodzinnego gospodarstwa. Wymalowane są nie tylko ściany domu, a również płot, domek dla dzieci i  kurnik. O swojej pasji opowiedziała w dzisiejszym programie.

Nastrój się na jesień z Agnieszką Cegielską

Agnieszka Cegielska zdradziła dziś kilka naturalnych sposobów na wsparcie naszej odporności przed okresem jesiennych zachorowań. Jak przygotować napar z dziką różą, imbirem i goździkami?