Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Po długim okresie nauki zdalnej uczniowie wrócili w końcu do szkolnych ławek. Wróciły także rozważania o tym, co można zmienić, żeby szkoła była lepsza. W debacie o edukacji często niestety pomijany jest głos samych uczniów. Co o zmianach w edukacji mają do powiedzenia uczniowie? O tym w reportażu „Dzień Dobry TVN”.

Jak będą wyglądały szkoły przyszłości?

Nauka w placówkach edukacyjnych nie zmienia się w Polsce od lat. Są jednak obszary, które tej zmiany wymagają. Jakie nowości powinny zostać wprowadzone do polskich szkół? Jak będą wyglądały szkoły przyszłości? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały: ekspertka ds. edukacji Edyta Plich, dziennikarka Justyna Suchecka oraz założycielka fundacji Girls Future Ready Zofia Kierner.

Autorski przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Stankiewicz przedstawił swój autorski przegląd prasy. Co znalazło się na pierwszych stronach gazet?

Piotr Wojtasik i pokaz mody młodych projektantów

W Warszawie odbył się pokaz mody młodych projektantów. Uczestnicy mogli zobaczyć między innymi kolekcję kapsułową utalentowanej Pauliny Szczepaniak. Twórczyni w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem zdradziła, skąd czerpała inspiracje.