Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

12 niezwykłych kobiet i fotograf Bastek Czernek połączyli siły, aby stworzyć wyjątkowy kalendarz pod hasłem “Widzę. Czuję. Reaguję”. - Do pomocy namawiam każdego człowieka, który myśli, że nie może pomagać bo nie ma zasięgu lub pieniędzy - powiedziała aktorka Magdalena Różczka. Wystarczy jeden mały dobry uczynek, a dobra energia idzie jak lawina - dodała. Co przekonało dziewczyny do wzięcia udziału w tej sesji?

Co dziś w pogodzie?

Bartek Jędrzejak w dzisiejszym programie “Dzień Dobry TVN” spróbował swoich sił na ściance wspinaczkowej pod okiem Radka Szymańskiego, instruktora wspinaczki sportowej. Jak mu poszło? Przy okazji przedstawił prognozę pogody.

Dominikanki pomagają dzieciom z Kamerunu

Siostra Tymoteusza Gil z Fundacji Sióstr św. Dominika niebawem wyrusza do Afryki, aby wesprzeć potrzebujące dzieci. - Warunki są tam bardzo trudne. Dzieci chodzą bez butów, ponieważ ich nie stać. Pracują i przemierzają wiele kilometrów, aby dostarczyć wodę do domu raniąc sobie przy tym nogi - wyznała dominikanka. Jak możemy pomóc maluchom?

Ciepło, wygodnie i stylowo

W zimowe dni najczęściej zależy nam na cieple i wygodzie. W studiu programu Ewelina Rydzyńska przygotowała kilka pomysłów na stylizacje, w których będziemy wyglądać kobieco i czuć się wygodnie. - Ciepła, sweterkowa sukienka to element, który powinien się znaleźć w szafie każdej kobiety - powiedziała stylistka. Co przygotowała na mrozy dla dzieci?