Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma zdradził, jak przygotować idealny stek.

Gołda Tencer: Mam jeszcze dużo marzeń…

Gołda Tencer to aktorka i dyrektor Teatru Żydowskiego w Warszawie. Jaka jest historia jej rodziny? Jak pielęgnuje pamięć o Żydach? – Nas została garstka Żydów w Polsce, ale kultura jest wielka – powiedziała. – Zrobiłam wystawę „Fotografia Żydów polskich” i zaapelowałam, żeby każdy, kto ma w domu zdjęcia Żydów polskich, przesłał je fundacji – zaznaczyła. – Do tej pory mamy dziewięć tysięcy zdjęć w kolekcji – podkreśliła.

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Zakopanego. Spotkał się tam z Apoloniuszem Tajnerem. Jak wspierani są początkujący skoczkowie?

Najdroższy lek na świecie

Kacper to syn Igi Przybyłowskiej-Boruty i Pawła Boruty, który choruje na SMA. – W wieku czterech miesięcy zaniepokoiło nas, że Kacper bardzo niechętnie leży na brzuchu – powiedział Boruta. - Dosyć długo nie siadał, samodzielnie usiadł w wieku dziesięciu miesięcy, to jest dosyć późno – dodała Boruta. Ratunkiem dla niego jest podanie najdroższego leku na świecie. Jak rozwija się chłopiec? W studiu programu neurolog dziecięcy prof. Anna Kostera-Pruszczyk opowiedziała, czym jest SMA. Jak skutecznie można leczyć tę chorobę?