Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Przepis na gulasz z buraków z kurczakiem i ziemniakami

Czym jest burakura? W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan zaprezentował swój przepis na to tajemnicze danie.  – Może być formą drugiego dania, na obiad, na kolacje, nawet na śniadanie – wyjaśnił.

Agnieszka Cegielska i roślinne wsparcie domowej apteczki

Rośliny na parapecie nie muszą być tylko ozdobą - mogą stanowić wsparcie dla domowej apteczki. Jak zadbać o lecznicze zioła i inne rośliny? Specjalista Sebastian Kulis wyjaśnił, do czego przydaje się aloes czy żyworódka i jak je pielęgnować.

Z czego wynikają problemy ze skórą u malutkich dzieci?

Skóra niemowlaka nie zawsze jest gładka i w idealnym stanie. Małe dzieci również zmagają z wieloma problemami skórnymi, miedzy innymi łojotokowym zapaleniem skóry, ciemieniuchą, rumieniem czy trądzikiem niemowlęcym. Jak sobie z nimi poradzić? W studiu „Dzień Dobry TVN” o dziecięcych dolegliwościach opowiedziała pediatra dr Grażyna Jędrzejczyk.

Ojcowie na porodówce. Jak sobie radzą?

Obecność taty na porodówce dziś już nikogo nie dziwi. Wspólne porody stały się czymś równie oczywistym jak to, że ojciec uczestniczy w pielęgnacji niemowlaka czy chodzi z nim na spacery. - Każda kobieta rodzi z osobą towarzyszącą – zdradziła położna Agnieszka Korzeniowska-Cybulska. Jak mężczyźni radzą sobie na sali porodowej?

Na co warto wybrać się do kina?

Anna Wendzikowska podzieliła się swoimi kinowymi propozycjami na weekend. Opowiedziała między innymi o filmach: „Maria, królowa Szkotów” i „Złe wychowanie Cameron Post”.  Odtwórczyni roli królowej Marii Stuart Saoirse Ronan wyjaśniła również, jak prawidłowo wymawia się jej imię.