Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Helena Deeds to jedna z bohaterek programu „Żony Hollywood”. Teraz stawia czoła pandemii i wyborom syna. W 2017 roku jej syn rozpoczął studia w Polsce. Czy tęskni za synem? Z Deeds rozmawiał Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN”. – Zapisał się do SGH, przeniósł się na następną uczelnię, teraz jest w trzeciej uczelni – powiedziała. – Powiedziałam mu, że do trzech razy sztuka, ja go wiecznie utrzymywała nie będę – dodała. Co studiuje jej syn? Jaką jest mamą? – Ludzie mówią, że jestem nadopiekuńcza, dlatego że on jest jedynakiem – zaznaczyła. – Gdybym miała możliwość jeszcze raz być młodą, to chciałabym mieć czworo dzieci – zdradziła. Jak wygląda sytuacja w Los Angeles i Malibu podczas pandemii koronawirusa COVID-19?

Co nowego w świecie gwiazd?

Agustin Egurrola potwierdził, że jest po ślubie. Gdzie odbyła się ceremonia? Julia Wieniawa wprowadziła się do nowego mieszkania. Jak urządziła wnętrza?

Jak będzie pogoda?

Pogodę na dziś przedstawił Bartek Jędrzejak.

Mistrzowie parkowania

Rafał Bogdoł ze Straży Miejskiej w Gliwicach opowiedział o absurdach parkowania. Na stronie Straży Miejskiej publikowane są zdjęcia „Miszczów Parkowania”. – Zachęcamy mieszkańców do tego, żeby pośmiali się z nami – powiedział. – Chcemy, żeby razem z nami uśmiechnęli się do tych zdjęć, żeby przestrzec przed sankcjami – dodał.