Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jason Momoa o swojej roli w filmie „Aquaman”, pochodzeniu i kobietach

Jason Momoa to amerykański aktor, który z pewnością znany jest wielbicielom serialu "Gra o tron". Od niedawna możemy go zobaczyć w roli Aquamana, który jest w połowie ziemianinem, a w połowie królem Atlantydy. Czy aktor rozumie dwoistość natury granego przez siebie bohatera? - Reżyser i producent zachęcali mnie, żebym używał w filmie prywatnych doświadczeń – wyjaśnił. Jak ważne w jego życiu są kobiety? Z aktorem rozmawiała reporterka „Dzień Dobry TVN” Anna Wendzikowska.

Na co warto wybrać się do kina?

Początek nowego roku oznacza nowe premiery filmowe. Na co warto wybrać się do kina? Anna Wendzikowska poleciła między innymi film „Mój piękny syn”. O czym opowiada? Aktor grający jedną z głównych ról w produkcji Steve Carell opowiedział o swoich relacjach z dziećmi i pracy na planie. – Na koniec chciałem tylko wrócić do domu i przytulić moje własne dzieciaki – wyjaśnił.

„Zabawa, zabawa” – film o kobietach w szponach alkoholizmu

"Zabawa, zabawa" to najnowszy film Kingi Dębskiej, który opowiada o alkoholizmie kobiet. W rolach głównych zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę, Dorotę Kolak i Marię Dębską. Co aktorki mówią o swoich bohaterkach? – To są trzy pasjonujące historie, bez trzymanki, o tym, co może się zdarzyć po alkoholu – wyjaśniła Kinga Dębska.