Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

We Wrocławiu realizowana jest akcja „Pies w szkole”. Głównym celem projektu jest ułatwienie uczniom powrotu do szkół po okresie nauki zdalnej i obniżenie poziomu stresu. Na czym dokładnie polega akcja? Co sądzą o niej uczniowie? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała między innymi inicjatorka projektu Barbara Borzymowska oraz wrocławscy uczniowie.

Szkoła po pandemii. Czy może być bezstresowa?

W dobie pandemii wszyscy, zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i rodzice, byli niejako zmuszeni do odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której dominował kontakt online oraz nikt nie mógł spotykać się osobiście w szkole. Wraz z nowym rokiem szkolnym dzieci musiały wrócić do szkół. Jak wesprzeć je w powrocie do rzeczywistości? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały aktywistka edukacyjna Agnieszka Jankowiak-Maik oraz psycholog Joanna Węglarz. Czy bezstresowa szkoła jest możliwa?

Anna Dec i Międzynarodowe Zawody Śmigłowcowe w Płocku

W Płocku po raz pierwszy odbyły się Międzynarodowe Zawody Śmigłowcowe. Udział w nich postanowiła wziąć dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Anna Dec. Na miejscu spotkała się z pilotem Zofią Brzozowską. Czy udało im się wzbić w powietrze?

Ile mięsa powinniśmy jeść tygodniowo? Katarzyna Bosacka i jej porady

Chociaż coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm, nadal większość z nas nie wyobraża sobie bezmięsnej diety. Statystyczny Polak zjada 60 kilogramów mięsa rocznie. Dlaczego warto ograniczyć spożycie mięsa? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała prowadząca program "MądrzeJEMY" Katarzyna Bosacka.