Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Naga prawda o wege. Dlaczego odważyły się na nagie zdjęcia do kalendarza?

Dwanaście kobiet pozowało nago do zdjęć autorstwa Rolanda Okonia, na bazie których powstał kalendarz. Cała akcja miała na celu promowanie diet bezmięsnych. Jak do tematu odnoszą się modelki i dlaczego zdecydowały się na tak odważną sesję? – Jesteśmy pasożytami na tej planecie, więcej zabieramy niż dajemy – wytłumaczyła Monika Dryl.

Zima w natarciu

W wielu miastach śnieg zaskoczył kierowców, powodując korki i wypadki. Bartek Jędrzejak zdradził, jaka pogoda czeka nas przez najbliższe dni. Czego możemy się spodziewać?

„W stroju Adama” – wyjście na imprezę

W „Dzień Dobry TVN” Adam Chowański przeprowadził metamorfozę Klaudii. Stylista zaproponował idealny ubiór na imprezę dla młodej dziewczyny. Jakie inne możliwość łączenia krojów i wzorów pokazał modelce?

Pozwała Skarb Państwa za smog i wygrała!

Grażyna Wolszczak pozwała Skarb Państwa za smog, który narusza jej dobra osobiste. Aktorka wygrała proces. Odszkodowanie przekaże na rzecz stowarzyszenia walczącego z chorobami onkologicznymi. Jak odnosi się do negatywnych komentarzy kierowanych w jej stronę po wygranej? – Szanowni państwo chodzi głownie o to, żebyście się przyłączali do pozwu zbiorowego – apelowała aktorka.