Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Ciasto drożdżowe według Andrzeja Polana

W kolejnej kuchennej odsłonie Andrzej Polan pokazał swoje ulubione wypieki z ciasta drożdżowego. Jak przekształcić klasyczne ciasto drożdżowe w półfrancuskie? Kucharz przygotował również choinkę ze strucli z makiem i czekoladowe ciasto z nadzieniem kokosowym.

Jak naturalnie leczyć zatoki?

Najczęstszymi objawami zapalenia zatok są: ból głowy, zatkany nos i wydzielina w nosie. Nieleczony stan zapalny zatok może prowadzić do wielu komplikacji i poważnych schorzeń. Jak naturalnymi metodami wspomagać leczenie zatok? Jaką rolę w leczeniu zatok odgrywa kasza jaglana, kurkuma i imbir lub czarnuszka? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała autorka cyklu i książki "Naturalnie" Agnieszka Cegielska. – Chrzan to jest nasz naturalny antybiotyk – wyjaśniła.

Pomysły na prezenty dla miłośników sportu

Miłośnikom sportu wcale nie tak łatwo kupić odpowiednie prezenty. Qczaj pokazał swoje propozycje najciekawszych i najbardziej przydatnych sportowych podarunków. Jak działa pulsometr? – Dzięki niemu bieganie będzie nie tylko bardziej efektywne, ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia – wyjaśnił. Jaki jest najlepszy prezent dla osoby chodzącej na siłownie?

Na co warto iść do kina?

W kinach znowu pojawiło się wiele pozycji wartych uwagi. Anna Wendzikowska opowiedziała o najciekawszych filmach, na które trzeba wybrać się do kina. O czym opowiada „Kraina wielkiego nieba”? W wywiadzie z dziennikarką Carey Muligan zdradziła, dlaczego poczuła się związana z postacią.

Jerzy Gudejko i jego dom pełen sztuki

Jerzy i Grażyna Gudejko to bardzo artystyczna para znana w świecie show-biznesu. Od ponad dwudziestu lat prowadzą agencję aktorską. Jak wygląda ich dom? Aktora i jego żonę odwiedził Mateusz Hładki. Jakie obrazy zdobią ściany w oranżerii? Para opowiedziała o swoich inspiracjach skarbach, które znajdują się w ich domu.

„Hotele marzeń”, czyli Anna Dereszowska na tropie najpiękniejszych miejsc świata

Nocleg na pokładzie okrętu na środku oceanu czy kolacja w luksusowym „gnieździe na drzewie". Między innymi takie miejsca w ramach programu „Hotele marzeń” odwiedziła Anna Dereszowska. Co skrywa egzotyczna wyspa w Tajlandii, butikowy hotel w Bangkoku czy historyczna willa nad jeziorem Como? W studiu aktorka opowiedziała o kulisach kręcenia programu i najpiękniejszych miejscach świata.