Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

Dekoratorka ślubna Martyna Walczak i dziennikarz TVN24 Mateusz Walczak poznali się w „Dzień Dobry TVN”. W trakcie poszukiwań miejsca, gdzie razem zamieszkają trafili do Kraszkowic, niewielkiej wsi oddalonej o kilkanaście kilometrów od Wielunia, skąd pochodzą ich rodziny. Znaleźli tam zabytkowy dworek, który po wojnie pełnił funkcję szkoły podstawowej. Postanowili go odnowić. Jak przebiegały prace? Jak teraz wygląd budynek i jaka była jego historia?

Czy przyjaźń może być zagrożeniem dla związku?

Psycholog Zuzanna Butryn i żona Piotra Rubika Agata Rubik rozmawiały o zazdrości w związku o przyjaciółkę lub przyjaciela partnerów. Jak uniknąć konfliktów?

Kick-boxing? Jak trenować to z mistrzami!

Karolina i Bartosz Słodkowscy zachęcają do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Jak wygląda trening kick-boxingu?

Zupy z jesiennych warzyw

W kuchni programu Szymon Czerwiński zdradził przepisy na zupy z jesiennych warzyw. Co przygotował?

Pielęgniarka stworzyła dom dla dwóch ciężko chorych chłopców

Ewa Radziwończyk to pielęgniarka i mama Wojtka, Jasia i Bartka. Na początku 2020 roku poznała w szpitalu walczącego o życie Jasia. – Urodził się z wrodzoną wadą serca – powiedział dr n. med. Marek Wites, kardiochirurg. Pani Ewa zdecydowała się zostać rodziną zastępczą dla Jasia. Jego rodzice zrzekli się praw rodzicielskich. – Nagle pielęgniarka, której się nie przelewa, decyduje się na heroiczny gest, rezygnuje z pracy i chce się poświęcić dla opieki nad dzieckiem – dodał Wites. Pół roku później postanowiła dać dom Bartkowi, który przez ponad 6 miesięcy był leczony w katowickim szpitalu. Jego rodzice biologiczni zrezygnowali z opieki nad tak chorym dzieckiem. – To dzieci, które będą całe życie zależne od szpitali, od leków – zaznaczyła Radziwończyk. – Nie uważam, że jest to trudna sytuacja – powiedziała. – Jest to normalna sytuacja i tak do tego będę podchodzić – dodała.