Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Dariusz Gawroński to fotograf i nauczyciel. Prowadzi klub, którzy zrzesza młodych miłośników fotografii. – Satysfakcją jest to, że kilkoro mich absolwentów poszło w kierunku fotografii – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. W szkole uczy wychowania fizycznego. – Ma pełno energii – zaznaczyła Natalia Krakowian, uczennica. Jak spędza swój czas wolny?

Czy uczniowie mówią o swoich problemach?

“Szkoła bohaterek i bohaterów czyli jak sobie radzić z życiem” to książka autorstwa nauczyciela Przemysława Staronia. Jak dziś rozmawiać z uczniami?

Planetarium od środka

Bartek Jędrzejak z „Dzień Dobry TVN” odwiedził Planetarium im. Władysława Dziewulskiego w Toruniu. A jaka będzie dziś pogoda?

100 km przez Saharę

Bieg na 100 km przez pustynię. Polska drużyna jako jedyna na świecie do mety dotarła w pełnym składzie. Ultra Mirage to wydarzenie cykliczne odbywające się na przełomie września i października. Bieg 100 km przez środek tunezyjskiej części Sahary w koszmarnej temperaturze na poziomie 45 stopni i rozgrzanym piachu. Jaki był cel oprócz dobiegnięcia do mety? Powiedzieli o tym uczestnicy biegu Karolina Warchulska oraz Dariusz Wojda.