Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Buraczana kuchnia Andrzeja Polana

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował dania z burakiem w roli głównej. Jak pozbyć się ziemistego smaku tego warzywa? – Ja buraka surowego obsmażam – wyjaśnił. Jakie menu na cały dzień zaproponował?

Czy rozchwiane hormony mogą być przyczyną tycia?

Uważa się, że osoby z nadprogramowymi kilogramami po prostu za dużo jedzą i unikają ruchu. Nie zawsze jest to prawda. Coraz więcej osób zmagających się z nadwagą czy otyłością cierpi na zaburzenia hormonalne. Jak sprawdzić przyczyny tego problemu? Endokrynolog dr n. med. Helena Jastrzębska opowiedziała o wpływie hormonów na zmagania z wagą. Jak zmierzyć swoje BMI?

Przegląd prasy Jana Wróbla

Dziennikarz Jan Wróbel zaprezentował najnowsze newsy z polskich gazet. Opowiedział między innymi o wywiadzie z Robertem Biedroniem i girls-bandach i boys-bandach w Azji. Skąd wzięła się popularność tego typu zespołów?

W Łodzi po raz pierwszy zlikwidowano dom dziecka

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła pusty dom dziecka w Łodzi, który niedawno został zamknięty. Jak do tego doszło? Dyrektor ośrodka Monika Adamczewska, dyrektor MOPS-u Piotr Rydzewski i wychowawca w domu dziecka Mirosław Janicki opowiedzieli o tym wydarzeniu.