Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Jakiś czas temu prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump trafił do szpitala w związku z zakażeniem COVID-19. Wyszedł zaskakująco szybko, obiecując, że lek, który mu podano za chwilę za darmo trafi do wszystkich Amerykanów. Co to za lek? Dziennikarz Marcin Wrona przybliżył całą sytuację. – W samym Białym Domu jest zakażonych od dwudziestu do trzydziestu osób – powiedział. Jakie plany związane z trwającą kampanią wyborczą ma prezydent USA? Jak wyborcy zareagowali na chorobę Trumpa?

Biblioteka w Rogalinie

Biblioteka, która zachwyca. To biblioteka w Rogalinie w Pałacu Raczyńskich. Wybrał się tam Bartek Jędrzejak z „Dzień Dobry TVN”.

Roślinna kuchnia regionalna

Paweł Ochman to bloger kulinarny, dziennikarz i autor książki ,,Roślinna kuchnia regionalna”. Wyruszył na polską wieś, aby dowiedzieć się, co można zrobić bez mięsa, a według starodawnych przepisów. Jakie przepisy zdradził w kuchni?

Między radiem a boiskiem

Andrzej Wrona ma szanse na stanie się znanym radiowcem. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej przygodzie z radiem. Audycję prowadzi razem z Pawłem Pyziakiem. – Byłam w szoku, że tak świetnie poszło i jemu i Pawłowi – powiedziała Zofia Zborowska-Wrona, żona Andrzeja, aktorka. – Na razie bardzo mi się podoba – zdradził Wrona. – Bardzo mi się marzy, żeby przez ostatnie kilka lat swojej przygody z siatkówką wygrać mistrzostwo dla Warszawy, wygrać Puchar Polski – zdradził.

Nadają na tych samych falach

Aktorka Anna Kerth, dziennikarz Hubert Urbański i muzyk Hose Torres rozmawiali o pracy w radiu. Co jest takiego wyjątkowego w radiu? – Zawsze mówię, że radio jest mądrzejszą, ale mniej popularną siostrą telewizji – powiedział Urbański.

Dr Misio w piosence „Mnie nie ma”

Dr Misio wykonał na scenie programu piosenkę „Mnie nie ma” z płyty „Strach XXI wieku”.