Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

Swoimi niezwykłymi umiejętnościami cyrkowymi na dzisiejszej scenie „Dzień Dobry TVN” zachwycała Nelly Turek-Dmitriev. Jak zaczęła się jej przygoda z akrobatyką?

Polujemy na jesienne warzywa

Szymon Czerwiński wybrał się na bazar, by razem z Robertem Stockingerem zapolować na jesienne warzywa. Z wybranych produktów kucharz w dzisiejszym programie przygotuje pyszne i aromatyczne potrawy. Z jakich warzyw powstanie idealna na chłodne wieczory rozgrzewająca zupa?

Jak zrobić weki od A do Z?

Domowe weki są niezwykle proste w przygotowaniu, a odpowiednio przyrządzone zachowują świeżość przez wiele miesięcy. Co powinniśmy przygotować? O tym opowiedziała dziś Katarzyna Bosacka. - Naprawdę nie trzeba być wirtuozem kuchni. Wystarczą śliwki, słoik, garnek, troszkę cukru i w zasadzie to wszystko. Pamiętajmy, że pasteryzować możemy również, aby nie marnować na przykład zupy z obiadu - zdradziła prowadząca program „MądrzeGotujemy”. Jak konserwować krok po kroku?

Pogoda na dziś

Żaneta Rosińska odwiedziła dziś Witaszyce, gdzie znajduje się wyjątkowy XIX-wieczny dworek. Mieści się w nim prywatna kolekcja Napoleona oraz rycerzy Jedi. Dwie pasje właściciela ukazane są turystom tuż obok pałacu. Korzystając z okazji prezenterka przedstawiła prognozę pogody. Czy temperatury będą równie piękne, co widoki z kompleksu?

Blanka i Małgosia: jaka mama, taka córka?

Blanka Lipińska ma świetne relacje ze swoimi rodzicami, a w szczególności z mamą. W dzisiejszym programie spotkała się z nimi Sandra Hajduk-Popińska. Podczas wspólnego gotowania w rodzinnym domu autorki „365 dni” kobiety wróciły wspomnieniami do jej czasów młodości. Czy Małgorzata Lipińska jest dla córki wzorem do naśladowania? - Ja damą nie jestem. Mama jest damą, taka Beata Tyszkiewicz. Nawet jak przeklnie, to po prostu myślisz: „Boże, jak ona pięknie przeklina” - wyznała Blanka. Jak radzą sobie z hejtem?

Newsy ze świata show-biznesu

Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk-Popińska podzieliła się najnowszymi informacjami o gwiazdach ze świata polskiego i światowego show biznesu. Dziennikarka między innymi przyjrzała się nowej okładce Vogue z udziałem rapera, relacji Igi Świątek ze swoim tatą oraz szczerym wyznaniu Shakiry. Polska tenisistka dostała również pytanie o memy z Robertem Lewandowskim. Jak reaguje na kreatywne grafiki?