Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

„Do ślubu mi nie po drodze” to akcja zorganizowana w mediach społecznościowych. W sesji zdjęciowej wzięły udział kobiety ubrane w suknie ślubne, którym nie po drodze ze ślubem. – Jest wiele kobiet, które chciałyby zobaczyć jakie to jest uczucie, które chciałyby te sukienki założyć, poczuć się pięknie i wyjątkowo – powiedziała Marta Trojanowska, prowadzi salon sukien ślubnych. Dlaczego Katarzyna Dogoda wzięła udział w tej akcji? A jaka jest historia Karoliny Jankowskiej? Jak czuły się w tych sukniach?

Roślinna kuchnia regionalna

Paweł Ochman to bloger kulinarny, dziennikarz i autor książki ,,Roślinna kuchnia regionalna”. Wyruszył na polską wieś, aby dowiedzieć się, co można zrobić bez mięsa, a według starodawnych przepisów. Jakie przepisy zdradził w kuchni „Dzień Dobry TVN”?

Wykute marzenia

Kowal Bartosz Nawacki opowiedział o swojej pracy. Jaką pracę miał do wykonania w Pałacu Buckingham w Wielkiej Brytanii? Czy syn pójdzie w jego ślady?

Pozłacana historia rodzinna

Kacper Schiffers to artysta złotnik. Towarzyszyła mu żona Małgorzata Schiffers. – Każdy przedmiot ma swoją duszę – powiedział. Jakie przedmioty przynieśli do studia i jaka historia jest z nimi związana?